Jmenuji se Olga Spasov Červinková a s radostí Vám představuji naši ordinaci - Spamedica. Věřím, že oceníte naše moderní vybavení, přátelské prostředí a také individuální, profesionální a přátelský přístup.

Poskytujeme kvalitní preventivní a léčebnou péči v rámci praktického lékařství pro dospělé, zajišťujeme případné návaznosti na specializovaná lékařská pracoviště, administrativní výkony, aplikaci očkování a odběry biologického materiálu. Jsme smluvní lékař všech základních zdravotních pojišťoven. Poskytujeme také pracovnělékařské služby. Mezi ně patří vypracování návrhů rozsahu pracovnělékařských služeb dle jednotlivých specifik společnosti, vstupní, periodické, mimořádné, výstupní pracovnělékařské prohlídky a také pravidelný dohled na pracovištích.

COLAGE2

Nově jsme vybaveni přístrojem na měření CRP. C- reaktivní protein (CRP) je bílkovinou akutního zánětu, a tedy vysoce citlivý parametr zánětu. Je součástí  reakce akutní fáze imunitního obranného systému. Jeho hladina v krvi se zvyšuje u všech druhů bakteriálních zánětlivých procesů, a to již za 6-12 hodin od začátku zánětu. Vyšetření CRP je proto považováno za nejčastěji ordinované vyšetření ve vyspělých zemích západního světa, a to od úrovně praktického lékaře až po vysoce specializovaná pracoviště.

 

Dále disponujeme přístrojem na měření INR.  Test nám říká, jestli jsme to s ředěním krve nepřehnali, nebo naopak nejsme příliš mírní. INR vyjadřuje hodnotu srážlivosti krve a ke změření stačí její pouhá kapka.

COLAGE3

 

diplom-page-001 

licence-page-001